YXMAA0412-1R0M-ANP
MFR.Part #
YXMAA0412-1R0M-ANP
JLCPCB Part #
C241325
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1uH 4.5A 47mΩ 5.5A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS