YXMAA0402-1R5M-ANP
MFR.Part #
YXMAA0402-1R5M-ANP
JLCPCB Part #
C241335
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
1.5uH 38mΩ 4A 6A ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS