YXMAA0412-2R2M-ANP
MFR.Part #
YXMAA0412-2R2M-ANP
JLCPCB Part #
C241327
Package
SMD,4.5x4.1mm
Description
2.2uH 2.75A 3.5A 79.4mΩ ±20% SMD,4.5x4.1mm Power Inductors ROHS