0603L005/24V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
0603L005/24V
JLCPCB Part #
C49317876
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 150mA 1s 24V 3.8Ω 30Ω 40A 500mW 50mA 0603 Resettable Fuses ROHS