0603L002/30V
Extended
Manufacturer
YTL
MFR.Part #
0603L002/30V
JLCPCB Part #
C49317867
Package
0603
Description
-40℃~+85℃ 0.8mm 1.6mm 30V 0603 Resettable Fuses ROHS