YSPI0530-2R2M
MFR.Part #
YSPI0530-2R2M
JLCPCB Part #
C351096
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
2.2uH 26.5mΩ 5A 8A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS