YSLF1045-152M
MFR.Part #
YSLF1045-152M
JLCPCB Part #
C693882
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.5mH 220mA 4.08Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS