YSLF1045-150M
MFR.Part #
YSLF1045-150M
JLCPCB Part #
C693873
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
15uH 2.2A 57mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS