HCMA-1040-330-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCMA-1040-330-M
JLCPCB Part #
C49490370
Package
SMD,11.5x10mm
Description
3.5A 33uH 5A 94.2mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS