UDZSTE-175.6B
MFR.Part #
UDZSTE-175.6B
JLCPCB Part #
C2892583
Description
1 Independent 1uA@2V 200mW 400Ω 40Ω 5.2V~6V 5.6V SOD-323 Zener Diodes ROHS