WRB24200MD-4W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
WRB24200MD-4W
JLCPCB Part #
C19724237
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10mm 125kHz 18V~36V 200V 20mA 25.4mm 25.4mm 4W 77% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS