VRB2412YMD-15WR3
MFR.Part #
VRB2412YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369726
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.25A 1.5kV 11.8mm 12V 15W 18V~36V 25.4mm 25.4mm 250kHz 2mA 680uF 80mVp-p 89% Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS