URB2412YMD-20WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2412YMD-20WR3
JLCPCB Part #
C5369778
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 1.666A 12V 1600uF 20W 250kHz 50mVp-p 90% 9V~36V Regulated type Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS