URB2412YMD-10WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2412YMD-10WR3
JLCPCB Part #
C7428397
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 11mm 12V 25.4mm 25.4mm 250kHz 680uF 80mVp-p 833mA 89% 9V~36V Regulated type Short Circuit Protection DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS