URB2412LD-60WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2412LD-60WR3
JLCPCB Part #
C42389622
Package
Plugin,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.6kV 100mVp-p 11.8mm 12V 25.4mm 25mA 310kHz 50.8mm 5000uF 5A 60W 93% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection Plugin,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS