URB2412LD-30WR3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
URB2412LD-30WR3
JLCPCB Part #
C5369834
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 12V 12mm 2.5A 25.4mm 250kHz 2700uF 30W 50.8mm 80mVp-p 90% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS