URA2412YMD-15WR3
MFR.Part #
URA2412YMD-15WR3
JLCPCB Part #
C5369764
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 11.8mm 15W 2 25.4mm 25.4mm 250kHz 50mVp-p 800uF 90% 9V~36V Short Circuit Protection ±12V ±625mA DIP,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS