LS05-26B15R3
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LS05-26B15R3
JLCPCB Part #
C46594414
Package
SIP,33.5x13mm
Description
-40℃~+85℃ 0.1W 100mVp-p 110V~746V 15V 330mA 4kV 5W 680uF 81% 90VAC~528VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±2.5% SIP,33.5x13mm AC-DC Power Modules ROHS