B0303S-1W
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
B0303S-1W
JLCPCB Part #
C7468815
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10.15mm 100kHz 11.68mm 1W 2.97V~3.63V 200uF 3.3V 303mA 60mVp-p 6mm 72% Short Circuit Protection 插件 Isolated Power Modules ROHS