LD03-23B24R2P
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
LD03-23B24R2P
JLCPCB Part #
C19724489
Package
DIP,37.5x18.5mm
Description
0.1W 1 120V~432V 125mA 13.5mm 18.5mm 220uF 24V 37.5mm 3W 4kV 65kHz 80mVp-p 81% 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overheat protection ±5% DIP,37.5x18.5mm AC-DC Power Modules ROHS