HAW3-220S15T2
Extended
Manufacturer
YLPTEC
MFR.Part #
HAW3-220S15T2
JLCPCB Part #
C19724494
Package
DIP,34x20mm
Description
0.1W 1 120V~432V 15V 15mm 200mA 20mm 34mm 3W 3kV 470uF 65kHz 78% 80mVp-p 85VAC~305VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overheat protection ±5% DIP,34x20mm AC-DC Power Modules ROHS