YWLD2012-1R8K
MFR.Part #
YWLD2012-1R8K
JLCPCB Part #
C5563770
Description
1.8uH 112MHz 14@7.9MHz 260mΩ 860mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS