YWLD2012-1R2K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWLD2012-1R2K
JLCPCB Part #
C5563768
Package
0805
Description
1.2uH 14@7.9MHz 169mΩ 208MHz 960mA ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS