YWIF2520-2R7K
MFR.Part #
YWIF2520-2R7K
JLCPCB Part #
C22447792
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.28Ω 135MHz 18@7.9MHz 2.7uH 490mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.9x2.7mm Inductors (SMD) ROHS