YWIF2012-180K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWIF2012-180K
JLCPCB Part #
C22447772
Package
SMD,2.4x1.7mm
Description
10@2.5MHz 15MHz 18uH 4.5Ω 95mA Wire-wound chip inductor ±10% SMD,2.4x1.7mm Inductors (SMD) ROHS