YWIF1608-1R2K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWIF1608-1R2K
JLCPCB Part #
C22447684
Package
SMD,1.8x1.2mm
Description
1.2uH 1.7Ω 12@7.9MHz 320mA 380MHz Wire-wound chip inductor ±10% SMD,1.8x1.2mm Inductors (SMD) ROHS