YWIF1608-100K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YWIF1608-100K
JLCPCB Part #
C22447695
Package
SMD,1.8x1.2mm
Description
10uH 12@2.5MHz 180mA 25MHz 4.8Ω Wire-wound chip inductor ±10% SMD,1.8x1.2mm Inductors (SMD) ROHS