YSPI1360S-8R2M
MFR.Part #
YSPI1360S-8R2M
JLCPCB Part #
C50086713
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
11A 13.5A 16mΩ 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS