YSPI1040S-6R8M
MFR.Part #
YSPI1040S-6R8M
JLCPCB Part #
C50086687
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 25mΩ 6.8uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS