YSPI1360T-2R2M
MFR.Part #
YSPI1360T-2R2M
JLCPCB Part #
C49140908
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
2.2uH 21A 4.7mΩ 43A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS