YSPI0518S-6R8M
MFR.Part #
YSPI0518S-6R8M
JLCPCB Part #
C46595827
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
120mΩ 2.8A 3.4A 6.8uH Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS