YSLF6028-470M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSLF6028-470M
JLCPCB Part #
C693852
Package
SMD,6x6mm
Description
324mΩ 47uH 590mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS