YSLF6028-221M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSLF6028-221M
JLCPCB Part #
C693856
Package
SMD,6x6mm
Description
1.176Ω 220uH 260mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS