YSLF1045-470M
MFR.Part #
YSLF1045-470M
JLCPCB Part #
C693876
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.4A 120mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS