YSFP2014S-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YSFP2014S-100M
JLCPCB Part #
C5353540
Package
SMD,22.5x21.5mm
Description
10uH 18A 23A 7mΩ Flat-wire wound inductor ±20% SMD,22.5x21.5mm Power Inductors ROHS