YPRH8D28-470M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH8D28-470M
JLCPCB Part #
C338823
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 1.3A 195mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS