YPRH6D28-6R8M
MFR.Part #
YPRH6D28-6R8M
JLCPCB Part #
C338813
Package
SMD,6.7x6.7mm
Description
2.2A 42mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.7x6.7mm Power Inductors ROHS