YPRH1207C-330M
MFR.Part #
YPRH1207C-330M
JLCPCB Part #
C20417200
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
120mΩ 3.2A 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS