YPRH105R-3R3M
MFR.Part #
YPRH105R-3R3M
JLCPCB Part #
C514827
Package
SMD,10.2x10mm
Description
11mΩ 3.3uH 6.5A 7.8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS