CD105YP1005-150M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
CD105YP1005-150M
JLCPCB Part #
C492692
Package
SMD,10x9mm
Description
15uH 2.27A 2.27A 80mΩ Unshielded Inductor ±20% SMD,10x9mm Power Inductors ROHS