YPRH0703-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPRH0703-100M
JLCPCB Part #
C504016
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
1.68A 10uH 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS