YPK1012-101K
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YPK1012-101K
JLCPCB Part #
C2839971
Package
Plugin,D12xL15mm
Description
1.5A 100uH 180mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D12xL15mm Power Inductors ROHS