YP0503-331M
MFR.Part #
YP0503-331M
JLCPCB Part #
C576605
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
280mA 3.2Ω 330uH Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS