YP0503-221M
MFR.Part #
YP0503-221M
JLCPCB Part #
C576604
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
220uH 2Ω 380mA Unshielded Inductor ±20% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS