YNR8040-120M
MFR.Part #
YNR8040-120M
JLCPCB Part #
C341078
Package
SMD,8x8mm
Description
12uH 2.8A 3.5A 41mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS