YNR6045-3R3N
MFR.Part #
YNR6045-3R3N
JLCPCB Part #
C341064
Package
SMD,6x6mm
Description
21mΩ 3.3uH 3.7A 5.9A Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS