YNR6045-220M
MFR.Part #
YNR6045-220M
JLCPCB Part #
C341068
Package
SMD,6x6mm
Description
1.8A 2.05A 22uH 89mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS