YNR6028-100M
MFR.Part #
YNR6028-100M
JLCPCB Part #
C341057
Package
SMD,6x6mm
Description
1.95A 10uH 2.04A 72mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS