YNR6020-4R7N
MFR.Part #
YNR6020-4R7N
JLCPCB Part #
C341045
Package
SMD,6x6mm
Description
2A 3A 4.7uH 58mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS