YNR5040-471M
MFR.Part #
YNR5040-471M
JLCPCB Part #
C724292
Package
SMD,5x5mm
Description
350mA 370mA 3Ω 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS